П`ятниця
17.08.2018
08:01
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Малятко
дошкільний навчальний заклад
Червонозаводської міської ради
Головна Реєстрація Вхід
Черга дітей до ДНЗ »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Список дітей на зарахування до особового складу ДНЗ «Малятко»

у 2015 році

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

дитини

 

Дата народження

Адреса проживання

1.

Кронштатова Аліна Максимівна

28.10.2013 р.

в.К.Маркса, 24

2.

Шпанка Дарина Володимирівна

09.08.2013 р.

в.Кільцева, 70

3.

Паталаха Іван Сергійович

13.07.2013 р.

в.Кільцева, 58

4.

Давиденко Єлизавета Олександ-а

23.05.2013 р.

в.Крупської, 23

5.

Білик Олександра Олександрівна

15.05.2013 р.

в.Леніна, 9/23

6.

Молодуха Аріна Владиславівна

08.04.2013 р.

в.Матросова, 21/19

7.

Матвієнко Максим Вікторович

05.03.2013 р.

в.Тельмана, 44/2

8.

Кучеренко Євгеній Данилович

22.02.2013 р.

в.Тельмана, 55

9.

Лиштва Максим Вікторович

25.02.2013 р.

в.Дачна, 35

10.

Островський Марк Сергійович

11.02.2013 р.

в. Ілліча, 15/38

11.

Островський Матвій Сергійович

11.02.2013 р.

в.Ілліча, 15/38

12.

Петько Максим Русланович

05.02.2013 р.

в.Дачна, 19

13.

Дігтяр Віталій Євгенійович

04.02.2013 р.

в.Матросова, 22/4

14.

Нагнойна Валерія Сергіївна

03.02.2013 р.

в.Крупської, 29

15.

Нагнойна Богдана Сергіївна

03.02.2013 р.

в.Крупської, 29

16.

Пріміна Євгенія Ярославівна

24.01.2013 р.

в.Комсомольська, 53/3

17.

Маркова Єлизавета Віталіївна

20.12.2012 р.

в.Проектна, 3/7

18.

Богдан Тетяна Валеріївна

23.11.2012 р.

в.Дружби, 14

19.

Даценко Гліб Віталійович

23.11.2012 р.

в.Якубовського, 15/1

20.

Фесун Еліна Русланівна

05.11.2012 р.

в.Пролетарська, 13

21.

Михайліченко Ростислав Юрійович

28.10.2012 р.

в.Якубовського, 15/1

22.

Сучак Альбіна Вікторівна

10.10.2012 р.

в.Червоноармійська, 3а

23.

Хоменко Денис Вадимович

13.08.2012 р.

в.Леніна, 11/5

24.

Федосенко Катерина Олександр-а

 

28.02.2012 р.

в.Чапаєва,12

 

 

Список дітей на зарахування до особового складу ДНЗ у 2016 році

№п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

дитини

Дата

народження

Адреса проживання

1.

Ярмоленко Артем Юрійович

26.04.2014 р.

в.Матросова, 29/16

2.

Сіренко Марк Дмитрович

10.10.2013 р.

в.Проектна, 7/24

3.

Алексеєнко Назар Станіславович

24.09.2013 р.

с.Токарі, в.Жовтнева,38

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples